Naši partneri

Ján Mucha ml. 

Ján Mucha sa stal prvým partnerom stránky. Projekt Výsledkový servis mládeže, ako aj samotná stránka sa Janovi veľmi páčila a s podporou dlho nepremýšľal. Jano je našim partnerom od 1.10.2010. Ďakujeme za podporu.Marek Hamšík
Marek Hamšík sa stal partnerom stránky od 1.3.2011. Jeho podpora nás veľmi teší a sme radi, že podporuje náš projekt Výsledkový servis mládeže, kde je určite vzorom pre mnoho hráčov. Ďakujeme za podporu.


Dávid Škutka
Dávid Škutka sa stal naším partnerom v sezóne 2010/2011. Projekt Výsledkový servis mládeže ho oslovil a veľmi rád stal naším partnerom. Ďakujeme za podporu.


Plastic People
Spoločnosť Plastic People síce nemá v predmete podnikania športovú činnosť, avšak myšlienka podporiť jedinečný projekt Výsledkového servisu sa im veľmi páčila. Od 01.05.2011 spoločnosti ďakujeme za ich podporu.


P.J. Servis, s.r.o.
Spoločnosť P.J. Servis, s.r.o. , je spoločnosť ktorá zabezpečuje organizáciu športových a kultúrnych podujatí. Našim partnerom je od roku 2010. Ďakujeme za podporu.


Sportoveturnaje.sk - Situm s.r.o.
Spoločnosť Situm s.r.o. podporuje stránku futbalovekluby.sk od 1.9.2011. Ďakujem za podporu. Vždy sme mali vášen pre šport a pre eventy a bavilo nás organizovať akcie. Poznajúc naše schopnosti v organizovaní firemných eventov, v roku 2006 nás oslovilo niekoľko priateľov, aby sme im pomohli s organizáciou ich firemných podujatí.