Podmienky spolupráce

Našou snahou je, aby ObFZ mali dôstojné miesto na propagovanie svojej činnosti a mohli tak prezentovať nielen  výsledky družstiev, ktoré spadajú pod jeho pôsobnosť.

 

Táto služba je poskytnutá všetkým ObFZ ZADARMO.  

 

Stránka ponúka množstvo funkcií, ktoré slúžia hlavne návštevníkom stránky.

Jednoduchý a prehľadný systém zaručí ObFZ jednoduché vkladanie článkov, úradných správ a tvorbu výsledkového servisu na stránke.

 

Za zmienku stojí povedať to , že Ondavský futbalový zväz náš systém využíva už druhú sezónu. Aktuálne napĺňajú svoju subdoménu informáciami. 

 

Ďalšou možnosťou pre kluby je možnosť vytvoriť si vlastnú prezentáciu klubu, táto služba je poskytovaná pre kluby  taktiež zadarmo.

 

Program je určený na podrobnú evidenciu Oblastných futbalových zväzov.

Umožňuje evidovať ligy, kluby a hráčov, vytvárať rozpis zápasov, zaznamenávať výsledky zápasov, strelcov gólov, žlté karty a červené karty. Zo zaznamenávaných údajov program automaticky generuje tabuľku celkových výsledkov sezóny (doma, vonku), tabuľky najlepších strelcov gólov a trestaných hráčov (aj po družstvách), inkasované góly, priemerný počet gólov.

 

Okrem iného môžu návštevníci svoje výsledky zdieľať pomocou Facebooku, poslať priateľom mail, upozorniť ObFZ na chybu, vytlačiť si informácie zo stránky,,,,

Ak sa na stránke zobrazuje chybný údaj, návštevník stránky Vám pomocou funkcie na stránke odošle mail. V maily sa Vám zobrazia informácie, kde sa chyba nachádza.

 

V pravej lište stránky si môžete sami spravovať rubriky, ako napr. :

Články – z diania v ObFZ,

Úradné správy – jednoduché umiestňovanie úradných správ

Fotogaléria – jednoduchý systém na vkladanie fotografií či už zo zápasov, alebo iných akcií

Turnaje atď.

 

 

Podmienka spolupráce je uverejňovať na stránke pravdivé informácie, nezavádzať a neurážať !!! 

futbalovekluby.sk si vyhradzujú právo meniť/zrušiť pridelenie prístupových informácií pri porušení podmienok spolupráce a klub/družstvo nezobrazovať na stránke.