Webnoviny.sk

Chára radí mladším spoluhráčom počas tréningov. Marchandovi odporučil, aby skúsil strieľať príklepom

webnoviny.sk | 01.01.1970 01:00

Tridsaťdvaročný rodák z kanadského Halifaxu zatiaľ gól v tohtosezónnom play-off nestrelil.]]>

US Open v New Yorku nakoniec aj s Djokovičom. Šanca opäť súťažiť zvíťazila, uviedol tenista

Líder mužského tenisového rebríčka počas leta prekonal ochorenie COVID-19, ktorým sa nakazil počas série exhibičných Čítať ďalej]]>

Víťazom druhej etapy Critérium du Dauphiné Roglič, Sagan opäť nebojoval o čelnú pozíciu (video)

Elitný slovenský špurtér Peter Sagan rovnako ako v stredu ani vo štvrtok nebojoval o čelné Čítať ďalej]]>

Kruľ bude pravou rukou Šatana. Pokúsi sa zefektívniť fungovanie SZĽH

V sídle SZĽH sa podľa Miroslava Šatana nahromadilo za posledný rok množstvo agendy, s ktorou Čítať ďalej]]>

Atalanta mala semifinále Ligy majstrov na dosah, ale PSG v závere senzačne otočil výsledok (video)

Neymar chce ísť po úspechu až do finále, odchod domov si nikdy nepripúšťal.]]>

Zápas Bostonu s Carolinou priniesol aj jeden sporný moment, Pánik a Tatar na úvod play-off NHL s prehrami (video)

Slovenský kapitán „medveďov“ Zdeno Chára sa okrem dvoch striel na bránku prezentoval aj tromi bodyčekmi, Čítať ďalej]]>

Tysonov veľkolepý návrat do ringu posunuli. Svojmu protivníkovi adresoval drsné slová

Exhibičný súboj päťdesiatnikov Tysona a Roya Jonesa ml. sa uskutoční počas víkendu Vďakyvzdania v Los Čítať ďalej]]>

Sagan má za sebou prvú etapu Critérium du Dauphiné, na víťaza stratil sedem minút (video)

V stredajšej etape jazdci absolvovali niekoľko stúpaní vrátane nepríjemného desaťkilometrového výšľapu na Col du Béal.]]>

Brazílčania vybavili postup Šachtaru v Európskej lige, ale Sevilla sa natrápila s Wolverhamptonom

Postup pre účastníka La Ligy FC Sevilla cez anglický Wolverhampton zariadil v 88. minúte argentínsky Čítať ďalej]]>

Play-off NHL: Prvé kolo medzi Tampou a Columbusom bolo dramatické, rozhodlo sa až v 151. minúte (video)

Erik Černák strávil na ľade 48:54 min a bol štvrtým najvyťaženejším hráčom svojho tímu.]]>